MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 7223238
nr 722 3238
Fåtöljer
1 par, snörmakerier, skador, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 19:36:29
500 kr
200 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr